چند سئوال از سران فتنه

سئوال 4 -  آقای هاشمی سکوت تا کی ؟ وقت آن نشده که در مقابل سران فتنه که در حال هزینه کردن اعتبار نظام جمهوری اسلامی ایران به نام امام بزرگوار و ملت غیور هستند موضع گیری نمایید ؟

سئوال 5 – آقای هاشمی آیا منظورتان در مصاحبه 21 بهمن 89 از گذشت و بخشش فتنه گران و باز گشت شان به عرصه سیاسی نظام  بدون محاکمه شامل آقا زاده های جنابعالی نیز می باشد که حاضر به عودت میلیاردها تومان بیت المال نبوده و با سرمایه ملت و نظام به ملت و نظام  (در فتنه 88 ) خسارات جبران ناپذیری را وارد نمودند ؟ و اگر شامل آقا زاده ها می شود چرا جنابعالی در زمان ریاست جمهوری و یا ریاست مجلس ، منافقین و سلطنت طلبان و ملی گراها  ...  را مورد بخشش و رافت قرار نداده و آنان را به عرصه سیاسی نظام دعوت نکرده و با باج دادن به آنها باعث ختم فتنه های اول انقلاب که شهدای گران قدری را از ملت گرفتند . نشدید ؟

سئوال 6 - آقایان موسوی و کروبی آیا فکر کرده اید که چرا مطالبات شما ، مطالبات ضد انقلاب ، منافقین ، ملی گرا ها ، غرب و صهیونیست ها نیز می باشد ؟

سئوال 7 - آقای موسوی و کروبی آیا مطالبات شما هتک حرمت از طریق طرفداران شما در عاشورای 88 و 25 بهمن  89 به امام ، شهدا و نظام بر آمده از رای ملت است . و آیا این فتنه ها که باعث ضربه زدن و کند کردن حرکت ها و نهضت های جهانی اسلامی در حال شکل گیری ، که ایران اسلامی را الگوی خود قرار داده اند بر طرف می شود ؟

سئوال 8 - آقایان هاشمی و کروبی چرا در زمان تصدی مسئولیت ها یتان جزء اپوزیسیون نبوده ولی اینک که مسئولیت اجرائی  ندارید به حرکت های دشمن شاد کن و حتی دشمن امیدوار کن روی آورده اید . آیا حق نمی دهید که ملت در مورد شما این تصور را داشته باشند که چون در زمان تصدی پست های اجرایی تتمع میشدید و نزدیکانتان را نیز از این موهبت ها سیرب می نمودید هیچگاه مانند امروز در مقابل نظام صف آرائی نمی نمودید.

و سئوال آخر اینکه اگر انقلاب اسلامی به رهبری امام خمینی رضوان الله تعالی به پیروزی نمی رسید . و به برکت این انقلاب به جایگاهی چون ریاست قوه مجریه و نخست وزیری و ریاست مجلس و غیره نمی رسیدید  (و صد البته بدلیل خلاء ایجاد شده از شهادت مخلص ترین ، شهیدانی چون رجائی و باهنر ، بهشتی ، مطهری و مفتح ، چمران و هزاران شهید والامقام که هر کدامشان به اندازه صد ها نفر تان لیاقت ، درایت ، صداقت و کار آرائی داشتند) آیا امثال شما (موسوی ،کروبی و حتی خاتمی ) در حدی بودید که به کمترین مقامی در نظام استبدادی برسید .که اینکه توقع تان در نظام جمهوری اسلامی که اسلامیت آن را قبول ندارید تا جایی بالا رفته که ادعای شایستگی ،  برتری وخواص بودن را داشته و  حاضر شده اید که به هر شکل ممکن خود را به نظام تحمیل کرده تا ملت و عوام از شما پیروی نمایند آیا واقعا شماها فکر می کنید که تنها شما چند نفر خواص و نخبه اید و به طنزع رسیده اید و توانایی تشخیص حق و باطل و مصلحت و عدم مصلت را داشته  و دیگران از چنین فهمی  برخوردار نیستند که کاسه داق تر از آش شده و به رهنمودهای رهبری نیز توجه ای نمی کنید ؟

نوشته شده توسط :  مدیر وبلاگ

/ 1 نظر / 7 بازدید
سید مجید

با اظهار تواضع و ارادت محضر شما عزیز هنرشناس که از وبلاگ من دیدن نموده‌اید، بنده با کلامی مختصر سعی داشته‌ام سپاسگذار لطف و عنایت شما باشم و با عنوان تقدیری کوچک از شما انسان بزرگ مراتب تشکرم را بجای آورم. اگر زحمتی نیست ادامۀ این متن را در وبلاگ من ملاحظه کنید.