کتاب شبهای پیشاور

بی شک کتاب شبهای پیشاور چون کتاب موتمر علمای بغداد یکی از کتب مناظراتی میان شیعه و اهل سنت است که می تواند هر جویای حقیقتی را سیراب کند و جالب تر اینکه این کتاب روشن می نماید که شبهات امروز وهابیت همان شبهات سابق آنهاست که سالها پیش توسط علمای بزرگ شیعه پاسخ داده شده است چیزی که هست این که تنها شکل و قالب عرضه و طرح این شبهات تغییر کرده است .

کتاب شبهای پیشاور حاصل چند جلسه از مناظرات و مباحث عالم بزرگ و گرانقدر شیعه مرحوم سلطان الواعظین شیرازی با جمعی از علما و پیروان اهل سنت است که تجلی اثبات حقانیت شیعه در آن به وضوح دیده می شود ، استفاده از منابع و ادله محکم ، مستدل و بیشمار در اثبات مطلب مورد بحث ، رعایت کامل ادب و موازین اخلاقی و پرهیز از هر گونه توهین و افترا به طرف مقابل ، صبر و حوصله بسیار در شنیدن سخن خصم ، عدم پرخاشگری و عصبانیت و . . . از شاخصه های مهم مرحوم سلطان الواعظین شیرازی در مناظراتش با مخالفین است .

به جهت اهمیت مطالعه این کتاب و پاسخگویی آن به بسیاری از شبهات و اشکالات وهابیت بر مذهب تشیع ، لینک دانلود این کتاب را در این موضوع قرار دادیم تا خود حقانیت مذهب تشیع را نظاره گر باشید


لینک دانلود اصل فایل کتاب شبهای پیشاور بصورت پی دی اف

لینک دانلود کتاب شبهای پیشاور از اینجا

دانلود کتاب شبهای پیشاور- اندروید

دانلود کتاب شبهای پیشاور- جاوا

/ 0 نظر / 25 بازدید