جستجوی بصیرت

اگر با آمدن خورشــید بیدار شویم ؛ ‌نمازمــان قضاست

حمایت واشنگتن از پروژه عربستان سعودی برای ایجاد "دولت اسلامی" در منطقه توسط رابرت فورد، سفیر سابق آمریکا در سوریه در مصاحبه با نشریه سیاست خارجی تایید شده بود.

ویسنده : ولادیمیر پلاتوف 

جوان آنلاین: مقدار قابل توجهی از اسناد و شواهد نه تنها در حمایت و پیوندهای نزدیک کاخ سفید با داعش و نقش آمریکا در ظهور این گروه تروریستی رادیکال وجود دارد بلکه اسنادی در ارتباط با مشارکت آمریکا در آموزش دادن تروریستها و حمایت تسلیحاتی از آنها در کشورهای مختلف منتشر شده است.

تنها کافی است به یک مصاحبه ای از نوام چامسکی، فیلسوف و نظریه پرداز معروف آمریکایی که در روزنامه الاهرام مصر در نوامبر 2014، چاپ شد، نگاه کنیم که موفقیت گروه تروریستی داعش در منطقه را به سیاست های آمریکا و عربستان سعودی نسبت داده است. او در آن زمان تاکید کرد که باراک اوباما، رئیس جمهور آمریکا تروریستها را به طور مستقیم از طریق کشورهای خلیج فارس، به خصوص قطر به سلاح مجهز کرده است و حالا کشورهای عربی توسط گروهی که خودشان در سالهای اخیر ایجاد کرده اند، تهدید می شوند.


ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ٧:۱٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/٧/۱۳   |    نظرات []   |    لینک ثابت


به گزارش «شیعه نیوز»، مسلمانان جهان هر کدام به شیوه ای همدردی خود را با جانباختگان فاجعه روز عید قربان در سرزمین منا اعلام می کنند.

«علی مهدی الجشی» نقاش شیعه عربستانی نیز با ترسیم تابلوی زیبای زیر، عروج حجاج مظلوم را ترسیم کرده است.

تابلوی زیبای نقاش شیعه سعودی از فاجعه منا + تصاویر


علی الجشی در سال 1972 م. در منطقه شیعه نشین "القطیف" به دنیا آمده است.

این هنرمند که فارغ التحصیل دانشگاه ملک سعود "ریاض" است نمایشگاههای متعددی را برگزار نموده و به عنوان نایب رییس "جماعة الفن التشکیلی" باشگاه هنرهای قطیف نیز فعالیت داشته است.

تابلوی زیبای نقاش شیعه سعودی از فاجعه منا + تصاویر


نویسنده : - ساعت ٧:٢٩ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٤/٧/٧   |    نظرات []   |    لینک ثابت

Powered By Persianblog.ir - Designed By Payam