جستجوی بصیرت

اگر با آمدن خورشــید بیدار شویم ؛ ‌نمازمــان قضاست

درخواست مشارکت در طرح کتابت را جا بگذار

طرح کتابت را جا بگذار ،  ایده ای جهانی است ، که در این طرح ، کتابهای را که مطالعه نموده ایم و نیازی به آن نداریم  در مکانی مناسب ( وسایل حمل و نقل عمومی ، پارکها ، مکانهای انتظار در سازمانها ادارات و بیمارستانها و ...) برای مطالعه دیگران قرار می دهند ، هدف استفاده زنجیره وار کتابهای رها شده توسط دیگران است . گاه ممکن است یک کتاب در طی این فرایند از دست صدها نفر عبور کرده و همگی موفق به خواندن آن کتاب شوند .

لذا از کسانی که این پیام را دریافت می نمایند انتظار داریم ، علاوه بر اشتراک گذاری مجدد حداقل دو عدد ( حداکثر هر تعداد بسته به کرمشان) از کتابهای شخصی شان را با الصاق نمودن بر چسب پیوست بر روی کتابها در محلی مناسب جا بگذارند . تا قدمی کوچک در جهت ارتقا  فرهنگ عمومی  برداشته باشیم . نویسنده : - ساعت ۱٠:٥٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٢/٢٥   |    نظرات []   |    لینک ثابت

جایگاه رهبری در نظام سیاسی جمهوری اسلامی ایران پیش از هر چیز، جایگاهی نظارتی است و مقام فراجناحی و حتی فراسیاسی رهبری در طول تاریخ جمهوری اسلامی ایران - چه در زمان حضرت امام خمینی (ره) و چه در دوران حاضر - همواره مشکل گشا بوده است.

 حجت الاسلام سیّدمحمّدصادق وفایی، پژوهشگر و محقق علوم دینی و سیاست، در یادداشتی تحت عنوان «آیت الله آهنین ایران» که در ادامه تقدیم خواهد شد، این مهم را دستمایه قرار داده و از این رهگذر به نکاتی در این خصوص اشاره می کند.

در متن این یادداشت آمده: 

 


ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ۱٠:۱۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٢/۱۸   |    نظرات []   |    لینک ثابت

گروه سبک زندگی، دانشجویان، کارکنان، مدیران و هیات امنای مدرسه علوم دینی «هارتفورد» در سفری تفریحی از ایران دیدار کردند. 

به گزارش بولتن نیوز، نتیجه این سفر، سفرنامه مفصلی است که توسط این مسافران دوست داشتنی به رشته تحریر درآمده که هم اکنون بخش نخست این سفرنامه که به روز نخست سفر اهالی مدرسه علوم دینی «هارتفورد» به کشورمان اختصاص دارد، تقدیم می گردد و در روزهای آتی نیز ادامه آن را تقدیم خواهیم نمود.

فردی که مقدمات این سفر را فراهم کرده بود، می‌گفت که قبل از سفر، یکی از افراد دانشکده‌ی «هارتفورد» با او تماس می‌گیرد و بانگرانی می‌گوید که شنیده در ایران استفاده از کوله پشتی حرام است، چه چیزی به جای کوله پشتی بیاورد؟! همچنین یکی از اعضای یهودی گروه که به اصرار همکارانش به سفر آمده بوده، خود را برای هرگونه برخوردی آماده کرده و شک نداشته که در فرودگاه دستگیر و زندانی می‌شود!

 

ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ۱٠:٠۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٢/۱۸   |    نظرات []   |    لینک ثابت

شما نظام جدیدی به نام "ولایت فقیه" دارید؛ یعنی کسی خارج از روند سیاسی ایستاده و روند دموکراتیک را نظارت می‌کند. در سال 2009 که آمریکا تلاش کرد نتیجه انتخابات را با شورش سبز بدزدد، رهبر معظم وارد شدند و گفتند "انتخابات صحیح بوده است" و این ختم کلام بود.

وظیفه رسانه‌های امروز پخش اطلاعات نیست، بلکه کنترل مردم است

هالیوود ابزار یهودی‌ها برای ایجاد فساد اخلاقی در مردم آمریکاست

ماهیت آزادی جنسی در فرهنگ غرب، بردگی است

صنعت پورنوگرافی مهم‌ترین ابزار از بین بردن قدرت تفکر مردم است

یهودی‌های هالیوود توافقنامه خود با کلیسای کاتولیک را زیر پا گذاشتند

جنگ عراق، یک جنگ یهودی بود

تبلیغات سیاسی در اسرائیل ممنوع است

علت شکست توطئه آمریکا در سال 2009، تبعیت ایرانی‌ها از ولایت فقیه بود

اگر رئیس‌جمهور آمریکا بودم، تبلیغات سیاسی را ممنوع می‌کردم

صنعت فیلم‌سازی ایران باید بین‌المللی شود

گام اول در مبارزه فرهنگی، خاموش کردن تلویزیون‌های مردم است

- ایران توانسته با قدرت از فرهنگ خود دفاع کند

 

علت شکست توطئه آمریکا تبعیت ایرانی‌ها از ولایت فقیه بود/چگونه آزادسازی جنسی به کنترل سیاسی مردم می انجامد/آماده انتشارادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ۱٠:۳٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٤/٢/٧   |    نظرات []   |    لینک ثابت

Powered By Persianblog.ir - Designed By Payam