جستجوی بصیرت

اگر با آمدن خورشــید بیدار شویم ؛ ‌نمازمــان قضاست

حمید روحانی

حمید روحانی در گفت‌وگو با تسنیم:

آیت‌الله مصباح حمایت از منافقین را حرام می‌‌دانست نه مبارزهباشاه را رئیس بنیاد تاریخ پژوهی ایران معاصر به اظهارات اخیر هاشمی رفسنجانی نسبت به آیت‌الله مصباح واکنش نشان داد.

به گزارش خبرنگار سیاسی خبرگزاری تسنیم، روز گذشته یکی از سایت‌های خبری اصلاح‌طلب نوشت: "رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام در دیدار بیت شهید قدوسی به بیان خاطره ای از همراهی با حضرت آیت الله خامنه ای برای مجاب کردن یکی از آقایان برای ادامه مبارزه با رژیم شاه در سال 48 پرداخت که می گفت، من دیگر مبارزه نمی‌کنم. مبارزه حرام است، می خواهم کار علمی و فرهنگی کنم؛ دو نفری – به اتفاق حضرت آیت الله خامنه ای- صبحانه رفتیم منزل آقای قدوسی. این آقا هم آنجا بود. نشستیم تا ظهر با او بحث کردیم تا قانعش کنیم. برای ادامه مبارزه. آخرش هم گفت من این مبارزه را حرام می دانم!، به جامعه مدرسین هم گفته ام، مبارزه با شاه حرام است! حضرت آیت الله خامنه ای از او پرسیدند: دلیلت چیه؟ آن آقا در جواب گفته بود: مبارزه ای که مجاهدین و چپی ها در آن باشند، حرام است!. آقای خامنه ای هم به تلخی به او گفته بود: اگر اهل مبارزه نیستی، خب مبارزه نکن ولی لااقل مبارزه را با این حرفها خراب نکن!"

ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ٩:٥٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٦/٢۸   |    نظرات []   |    لینک ثابت

نرم‌افزار جاسوسی وایبر که از سوی اسرائیل برای شنود هر چه بهتر، دقیق‌تر، مداوم‌تر و گسترده‌تر ایرانیان تهیه و منتشر شده، در میان عموم مردم تنها با عنوان یک سرویس رایگان شبکه‌ای شناخته می‌شود و بیشتر کاربران آن حتی از کشور سازنده‌اش نیز اطلاعی ندارند.

بر اساس آخرین آماری که از سایت الکسا بدست آمده، ایرانیان رتبه یک استفاده از وایبر در سطح جهان را به خود اختصاص داده‌اند.

ایران رتبه اول استفاده از وایبر در جهان + نمودار

بر طبق آنچه که بصورت مستند از این سایت حاصل گشته، کشور 75 میلیون نفری ایران با در بر داشتن بیش از 10% کل کاربران سرویس وایبر در سطح جهان، بیشترین حجم استفاده از آن را در اختیار دارد.

این در حالی است که کشور هند با جمعیتی بالغ بر یک میلیارد و دویست میلیون نفر، در مجموع سه درصد کمتر از ایران از این سرویس جاسوسی اسرائیلی بهره می‌برد.نویسنده : - ساعت ۸:۱٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٦/٢۸   |    نظرات []   |    لینک ثابت

فیلم سینمایی «world war Z» یا همان اثر هالیوودی مشهور «جنگ جهانی زامبی‌ها»، گویی حکایت جهان امروز شده است؛ با پدیده‌ای به نام داعش.
به گزارش پایگاه 598 به نقل از جام جم، فیلم سینمایی «world war Z» یا همان اثر هالیوودی مشهور «جنگ جهانی زامبی‌ها»، گویی حکایت جهان امروز شده است؛ با پدیده‌ای به نام داعش. گروهکی تروریستی که چونان مردگان متحرک و البته باانگیزه فیلم‌های تخیلی، طعمه‌های خود را یک به یک شکار کرده و بر جمعیتشان می‌افزایند.

زامبی های سیاسی موسوم به داعش، هر روز جنایتی تازه خلق می کنند. روزی به شیعیان حمله می برند، زمانی ایزدی ها را زنده به گور می کنند، بعد سراغ اهل سنت، کردها و ترکمن ها می روند و تهدیداتشان نیز وسعت بیشتری به خود می گیرد، به طوری که علاوه بر سوریه و عراق، حالا به تهدید اردن و لبنان روی آورده و حتی با کاخ سفید و در خیابان های لندن هم عکس یادگاری می اندازند.


ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ۱۱:٠٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٦/۱٢   |    نظرات []   |    لینک ثابت


ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ۱۱:٤٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٦/۱٠   |    نظرات []   |    لینک ثابت

Powered By Persianblog.ir - Designed By Payam