جستجوی بصیرت

اگر با آمدن خورشــید بیدار شویم ؛ ‌نمازمــان قضاست

امروزه در قوانین دادرسی تمامی کشورها مرسوم است که به محض وقوع جرم ، علاوه بر بزه دیده از جرم نماینده ای از طرف جامعه ( اصطلاحا مدعی العموم ) از حق جامعه دفاع نموده و از نظم و امنیت آسیب دیده اجتماع دفاع نماید . و مقننین جوامع مجازات حاصل از جرم را در حدی قرار می دهند که مجرم تمایل ارتکاب مجدد جرم را ننماید .

اگر همین رویه نیز در مقابل مجرمین بین المللی انجام می شد امروزه شاهد شکل گیری و افزایش سازمان های تروریستی متعدد و کشتار و خشونت بی رویه علیه مردم بی گناه جهان نمی شدیم . زیرا مجرم و مرتکب جرم می دانست که نه تنها بزه دیده از جرم بلکه نماینده ای از طرف تمامی کشورهای جهان مانند سازمان های بین المللی حقوق بشری ، وی را مورد باز خواست قرار داده و از امنیت و نظم جامعه دفاع خواهد نمود . در این صورت می شد انتظار داشت که تروریستهای به مانند داعش در دنیا علم نشده و به بهانه خلافت اسلامی انسانهای بی گناه را بی هیچ دلیلی قتل و عام ننمایند  .

در حالی متاسفانه امروزه سران کشورهای به اصطلاح متمدن از آغاز جنگ وکشتار و غارت کشورهای تحت ستم و استعمار زده با این تفکر که هر چقدر دشمنانمان بدست هم کشته شوند بر قدرشان افزوده شده و بر آنان مسلط می شوند استقبال می کنند . در صورتی که واقعیت چیزی است که ذکر شد و تا زمانی که مرتکبین جرم ، مخصوصا جرم قتل نفس از طرف جامعه دادخواهی نشوند این ظلم و ستم آنان روزی تمامی جوامع از جمله ،جوامع غربی و حتی دامن سران آنان را که از این کشتار خشنودند خواهد گرفت . نویسنده : عباسی کیسمی http://3pidar.persianblog.irنویسنده : - ساعت ۱٢:٠۱ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/٤/۱٢   |    نظرات []   |    لینک ثابت

شکی نیست که تشکیلاتی تروریستی داعش که با ظاهری مسلمان ، اما مملو از کینه و نفرت نسبت به اسلام می باشند ،  همانند الفاعده و سایر گروهکهای تروریستی ساخته و پرداخته امریکا و در جهت مناف استکبار جهانی و اسرائیل می باشد . و یکی از اهداف تشکیل این نوع از حکومت اسلامی بدلی ، یا حکومتی با اسلام امریکایی در کنار حکومت اسلامی علوی و فاطمی جمهوری اسلامی ایران توسط امریکا به این دلیل می باشد تا ملتهای ستمدیده از تشخیص اسلام واقعی از اسلام بدلی و امریکایی  بازمانند و همه را از یک قماش دیده و از گرویدن به دین مبین اسلام منصرف و نسبت به وعده الهی مایوس و ناامید شوند .

همانطور که می دانیم پیروزی جمهوری اسلامی ایران در انقلاب سال 1357در مقابل حکومت دست نشانده امریکایی شاهنشاهی درحالی بود که انقلابیون مسلمان کمترین خشونتی را  بر علیه سربازان و حکومتی که در مقابلشان بود انجام ندادند و بلکه با یک قرن مبارزه سیاسی دلهای مومنین را برای چنین انقلابی آماده نمودند که  از نهضت مشروطیت تا مبارزات آیت الله خمینی در سالهای 1342 و تا پیروزی انقلاب هر گونه مبارزه مسلحانه را جایز نمی دانستند در حالی که تشکیلات تروریستی امریکایی ، اسرائیلی داعش که تمامی سلاح و تجهیزات نظامی و غیر نظامی شان از امریکا و اسرائیل و کشورهای دیکتاتور منطقه تهیه شده است به قلع و قمع مردم بی گناه منطقه که اتفاقا از مسلمانان جهان می باشند همت گمارده و از مبارزه با استکبار و فرزند ناخلف و غده سرطانی و بی ثباتی منطقه یعنی اسرائیل سر باز می زنند .

و در مقابل اسلام واقعی که اسلام رحمت و رافت است و در روایتی رسول الله می فرمایند در صورتی که به مکانی حمله ور شدید زنان و کودکان و سالخوردگان را در امان خود نگه دارید . و در روایتی دیگر مولی علی ع ، زمانی که می شنود خلخال از پای زن کافر در آورده می شود می فرمایند جا دارد که مسلمان از شنیدن این خبر دق کرده و بمیرد . اسلامی بدلی و تعریف شده را احیاء می نمایند .http://3pidar.persianblog.ir/

نویسنده : عباسی کیسمینویسنده : - ساعت ۱۱:٤۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٤/۱۱   |    نظرات []   |    لینک ثابت

 حکایت  اعمال وحشیانه تشکیلات تروریستی داعش برآمده از عبارت ذکر شده توسط جرج بوش پدر که گفته بود هر که با ما نیست ، پس بر ماست می باشد . گروهکی افراطی که تارخ شکل گیری آن احتمالا به سال 2004 میلادی بر می گردد و شاخه ای منشعب شده از القاعده می باشد با تفکرات سلفی یا همان وهابی ، به بهانه این تفکرات و ائدئولوژی القاطی با ظاهری اسلامی تیشه به ریشه اسلام می زنند . در واقع این گروهک عقب مانده فکری که با عقائد بیهوده ای چون نپوشیدن شلوار جین و ممانعت از درس خواندن دختران و ... خود را سردمداران اسلام نامیده و با نام مبارک رسول الله بر روی پرچم هایشان با یک تیر چندین نشان را هم زمان نشانه رفته اند . خراب نمودن وجهه مسلمانان جهان ، با نشان دادن چهرای با یک وجب محاسن اما خشونت طلب و تروریست  ، ناامن و بی ثبات کردن منطقه به نفع غرب بویژه اسرائیل ، تامین منافع اقتصادی بویژه در زمان رکود اقتصادی غرب با فروش تسلیحات غرب ، تضعیف کشورهای که بار مبارزه بر علیه استکبار  بر دوش آنان است مانند سوریه ، ایران ، عراق ، لبنان و ممانعت از ادامه مبارزه برعلیه اسرائیل و تقویت اسرائیل و موارد دیگر که همگی نشان از تامین منافع غرب و صهیونیستها دارد .

 اعمال این گروهک وحشی افراطی نشان می دهد که هر کس با هر تفکری به غیر از خود را اعم از شیعه و سنی یهود ی ، مسیحی و غیره ...را تکفیر کرده و کافر می شمارند و حکم اعدامشان را هم به وضعی فجیع مانند سر بریدن ، تکه تکه کردن و مثله کردن میدهند . مسلمان نماهای که در بدو ورود به عراق علمای اهل تسنن و دانشجویان خلبانی را سر بریده و امامان جماعت تعدادی از مساجد را تنها به جرم عدم بیعت با آنان سر بریدند. و تکه تکه کردن انسانهای بی گناه  و سر بریدن بی خانمان کردن و آوارگی تجاوز و ایجاد رعب و حشت  قابل توجیه نیست مگر با همان تفکر هر که با ما نیست ، پس بر ماست .لذا خونش مباح بوده و باید هلاک شود .نویسنده : - ساعت ۱٢:۱٩ ‎ق.ظ روز ۱۳٩۳/٤/۱٠   |    نظرات []   |    لینک ثابت

Powered By Persianblog.ir - Designed By Payam