جستجوی بصیرت

اگر با آمدن خورشــید بیدار شویم ؛ ‌نمازمــان قضاست
گزارشی از متن و حواشی رونمایی مستند «گام نهایی» + تیزر مستند«گام نهایی»؛ نقدی منصفانه توسط دانشگاهیان باسواد و با شناسنامه‌/ ناصر نوبری: از اردن و مصر و عربستان بیشتر می‌خواهیم با آمریکا دوست باشیم؟ آیا آنها پیشرفت کردند؟

 پس از امضای توافقنامه‌ی ژنو توسط دولت تدبیر و امید، افراد مختلفی نسبت به مفاد مختلف این قرارداد اعتراض کردند و این توافقنامه را به ضرر کشور و ملت ایران دانستند. حسن روحانی هم در واکنش به این مخالفت‌ها در طی یک سخنرانی اظهار داشت که دانشگاهیان باید نسبت به توافقنامه نظر دهند. پس از این صحبت رئیس جمهور خیلی طولی نکشید که تعدادی از دانشجویان به حسن روحانی لبیک گفتند و مستند «گام نهایی» را با موضوع توافقنامه‌ی ژنو و مساله‌ی هسته‌ای تولید کردند.


ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ۱٢:٤٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٢/٢۱   |    نظرات []   |    لینک ثابت

قتل خاموش چندمیلیون ایرانی بی‌گناه؛ چه کسی پاسخگوست؟
 
طرحی که ابتدا با تعداد امضاهای قابل توجه به عنوان دوفوریت مطرح شد اما در ادامه، با تلاش برخی افراد که زمانی مدیریت و طراحی تنظیم آن را در دستگاه اجرایی عهده دار بودند، تنها به یک فوریت آن رای دادند.
به گزارش جهان، قصه پرغصه جلوگیری از فرزندآوری و ترویج شعارهای دشمن شادکن "دوبچه کافی است" و "فرزند کمتر، زندگی بهتر" و... که در سال های دولت موسوم به کارگزاران به ریاست هاشمی رفسنجانی اوج گرفته و به تغییر سبک زندگی و نگاه به فرزند در خانواده های مسلمان ایرانی منجر شد، همینک وارد یک بحران جدی شده و از خطوط قرمز این مساله عبور کرده است.

ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ۱٠:٠٥ ‎ب.ظ روز ۱۳٩۳/٢/٦   |    نظرات []   |    لینک ثابت

Powered By Persianblog.ir - Designed By Payam