جستجوی بصیرت

اگر با آمدن خورشــید بیدار شویم ؛ ‌نمازمــان قضاست

راه اندازی رایتل و تکنوکراسی فرهنگی

کارترایت: کارامدترین سلاح آمریکا که از دل کوهها هم عبور می کند، راه اندازی ۴g تلفن همراه در افغانستان است! لذا، با وجود تحریمها حتی در حوزه دارو، اگر دست آمریکا به ایران می رسید، بالاتر از رایتل را راه اندازی می کرد.

ژنرال آمریکایی، جیمز هاس کارترایت در مرکز بررسیهای استراتژیک و بین‌المللی، درباره چگونگی دگرگونی جنگ به وسیله فناوری‌ اطلاعات گفت: «با خروج نیروهای خارجی از افغانستان، چیزی که بیشترین تاثیر را در طولانی مدت بر فرهنگ این کشور می‌گذارد، همین شبکه ۴جی و نسل جدید گوشی‌های همراه در آنجا است؛ چون این فناوری از کوهها و موانعی اجتماعی عبور خواهد کرد».

در حالی که امام خامنه ای دست آمریکا و غربیها را خوانده‌اند در ۶ اسفند ۱۳۸۱ فرموده‌اند: «سیاست امروز، سیاست اندلسى‏ کردن ایران است‏». تکنوکراتهای فرهنگی این مسأله را جدی نگرفتند تا اینکه ایشان مجدداً در ۱۸ آبان ۱۳۸۵، در دانشگاه سمنان درباره ناتوی فرهنگی هشدار دادند که: «گزارشى از تشکیلِ “ناتوى فرهنگى” را خواندم.


ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ٧:٠٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٢/۳٠   |    نظرات []   |    لینک ثابت

بعد از دو سال و اندی جنگ و خون ریزی در سوریه دیگر بر کسی پوشیده نیست که این جنگ به نیابت از غرب و اسرائیل و کشورهای دیکتاتور عرب و ترکیه و برای امنیت اسرائیل با محور مقاومت و ایران می باشد . تفاوت چشمگیر انقلابهای عربی با انقلاب اجباری سوریه حمایت همه جانبه کشورهای غربی و اسرئیل و دیکتاتور های عرب از معارضان سوری می باشد. 
حمله اسرائیل در حمایت از معارضان سوری از جمله تکفیری ها و جبهه النصره و القاعده در سوریه نقابها را عقب زد و به جهانیان فهماند که قرار است در سوریه بلاجبار دموکراسی برقرار شود و دولتی بر سر کار آید که نه تنها امنیت اسرائیل را تامین کند .  بلکه منافع غرب را نیز تامین نموده و در راستای سیاست های امریکا و متحدین منطقه ییش عمل نماید . و مردم سوریه ناخواسته باید تاوان جنگ بین غرب و محور مقاومت را بدهند .

 و خنده دار تر از همه اینکه عربستان سعودی که دولتی دیکتاتور می باشد و نام کشور حجاز را به سعودی تغییر داده اینک ناراحت نبودن دمکراسی در سوریه است و تامین کننده اصلی ، هزینه سلاح های را که خون مردم مسلمان سوریه را بر زمین می ریزد . می باشد و ترکیه نیز آتش بیار دیگر معرکه است . و بخاطر منافع خود حاضر شده از خیل عظیم تروریستها در سوریه حمایت کند و اهداف اسرائیل را هدف خود بداند .

گشتن مسلمانان بدست هم و با پول و امکانات کشورشان ، سنتی است که از چند قرن توسط استکبار و دولت خبیث انگلیس رایج شده و تکفیری ها و القاعده آلت دست صهیونیست ها و امریکا بوده و اهداف آنان را در منطقه برآورده می کنند. چرا که مولود امریکا بوده و از زمان شکل گیری این گروهک تروریستی آسایش و آرامش از چشمان مسلمانان افغان ربوده شده و خدمات فراوانی را به سیاست های امریکا در منطقه نموده و خسارات فراوانی به مسلمانان وارد نموده اند .
نویسنده عباسی کیسمینویسنده : - ساعت ۳:٤۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٢/۱٩   |    نظرات []   |    لینک ثابت

یکی دیگر از چهره های ریاکار و مقدس ماب قرن حاضر نخست وزیر ترکیه است که خود را به نفهمی زده و با حمایت از گروه های تندرو تکفیری و القاعده خیل عظیم سلاح های کشتارجمعی را برای افروختن آتش جنگ های قومی و مذهبی به عراق و سوریه روانه می کند. تا این گروه های تروریست به کمک این سلاح ها به نیابت از ترکیه و امریکا و اسرائیل و ارتجاع منطقه خون شهروندان عراقی و سوری را بر زمین بریزند .
در اظهاراتی تامل برانگیز ، بشار اسد رئیس جمهور سوریه را قاتل و کودک کش معرفی کرد ه است .

اردوغان که از هم پیمانان جدی دولت تروریست اسرائیل بحساب می آید . بدون اشاره به غصب سرزمین های فلسطین توسط اسرائیل و حمایت دولت ترکیه از این رژیم ، با ژستی پیامبر گونه به بشار اسد نصیحت می کند که دست از آدم کشی برداشته و منتظر تقاس در همین دنیا باشد

سخنان اردغان خطاب به بشار اسد : 
«اگر خداوند بخواهد، ما خواهیم دید که این جنایتکار، این قاتل، در همین دنیا تقاص خود را خواهد دید و ما بدین سبب از خدا شاکر خواهیم بود».

وی افزود: «گوش کن بشار اسد! تو به خاطر این کار‌ها حساب پس خواهی داد. تو به دلیل شجاعتی که نتوانستی به دیگران نشان دهی و آن را به کودکانی که در گهواره پستانک در دهان دارند، نشان دادی، بهای بسیار بسیار سنگینی پرداخت خواهی کرد». «به برادران سوری ما که می‌پرسند یاری خداوند چه زمانی فرا خواهد رسید، می‌گویم یاری خداوند نزدیک است».

نویسنده عباسی کیسمینویسنده : - ساعت ٢:۳۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٢/٢/۱٩   |    نظرات []   |    لینک ثابتنویسنده : - ساعت ۱:٠۳ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٢/۱٦   |    نظرات []   |    لینک ثابت

شما باید قدرت تحلیل سیاسی پیدا کنید ، اگر جوانانی و ملتی بینش سیاسی نداشته باشند ، فریب می خورند ؛ آنها را از صحنه خارج می کنند … . پس بینش سیاسی لازم است ، اما همه چیز نیست ؛ اصل قضیه آن ایمان الهی معنوی است که باید در دلهای شما باشد ، خودتان را دینی بسازید .

در دیدار گروه کثیری از دانشجویان و  دانش آموزان به مناسبت سیزدهم آبان ماه (۱۵/۸/۱۳۷۰ )

من ، چندی قبل عرض کردم ، علت شکستهای گوناگون در تاریخ ، این است که مردم گاهی قدرت تحلیل را از دست می دهند . هر جا مردم نتوانستند درست تحلیل کنند ، آن جا  نقطه ی خطرناکی است . آن جا جایی است که ممکن است دشمن ضربه وارد کند ، من می خواهم به شما عزیزانم و به شما فرزندان و برادران بسیجی خودم عرض  کنم که این را سررشته ی یک تحلیل طولانی و همیشگی قرار دهید تا دشمن را بشناسید و بفهمید دشمن ، امروز چه کار می کند … . کدام عزت برای یک ملت از این بالاتر ، که هیچ قدرتی نتواند آن را ابزار دست و وسیله برای رسیدن به خواسته  های خودش قرار دهد ؟!

این برای یک ملت از هر عزتی بالاتر است .

بیانات مقام معظم رهبری در اجتماع بزرگ فرماندهان بسیج سراسر کشور ( ۳۰/۸/۱۳۷۲ )

بنده یک وقت عرض کردم دانشگاهها باید سیاسی باشند و دانشجو باید سیاسی باشد . معنای این حرف آن است که دانشجو باید تحلیل سیاسی داشته باشد تا جبهه بندیهای دنیا را بشناسند ؛ تا بفهمد امروز دشمن کجاست و از کجا و با چه ابزاری حمله می کند این برای شما لازم است . اگر شما تلاش سیاسی ، کار سیاسی ، مطالعه و مباحثه سیاسی نداشته باشید ، این توانایی را پیدا نمی کنید .

بیانات مقام معظم رهبری در دیدار دانش آموزان و دانشجویان ( ۱۰/۸/۱۳۷۴ )نویسنده : - ساعت ۱٢:٤٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٢/٢/۱٦   |    نظرات []   |    لینک ثابت

Powered By Persianblog.ir - Designed By Payam