جستجوی بصیرت

اگر با آمدن خورشــید بیدار شویم ؛ ‌نمازمــان قضاست

علامه آیت‌الله حسن‌زاده آملی در جایی فرموده‌اند :

گوش‌تان به دهان رهبر باشد. چون ایشان گوششان به دهان حجت‌بن‌الحسن(عج) است .

این جملات وقتی بیشتر معنا پیدا می‌کند که بدانیم صاحب تفسیر المیزان، علامه طباطبایی درباره علامه حسن‌زاده فرموده‌اند : حسن‌زاده را کسی نشناخت جز امام زمان(عج) .


ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ۱٠:٥۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٩/٢٩   |    نظرات []   |    لینک ثابت

این شبکه خبری که یکی از پربیننده‌ترین شبکه‌های تلویزیونی اندونزی به شمار می‌آید، در این گزارش به مراسم ساده ازدواج پسر رئیس‌جمهور ایران با رئیس‌جمهور اندونزی پرداخت و در خلال آن چند بار بر تشریفاتی بودن مراسم ازدواج فرزند رئیس جمهوری اندونزی و دختر "هاتارا دجاسا" وزیر ارشد امور اقتصادی اندونزی و رئیس حزب سیاسی "رسالت ملی" و حضور مقامات و میهمانان بلندپایه و هزینه‌های گزاف برای برگزاری این جشن که شب چهارشنبه گذشته برگزار شد، تأکید کرد.
 
 مراسم ازدواج پسر احمدی نژاد و دختر اسفندیار رحیم‌مشایی در محیطی بی تکلف و خالی از تشریفات و بدون شام، بلافاصله پس از پخش گزارش عروسی پسر "یودیونو" رئیس جمهور اندونزی به تصویر کشیده شد.

این گزارش تلویزیونی، همچنین ساده زیستی احمدی‌نژاد را الگویی مناسب برای سایر رهبران کشورها و مقامات عالی‌رتبه جهان عنوان کرد و افزود: احمدی نژاد بر خلاف فرهنگ رایج در ایران مبنی بر اینکه در عروسی حتماً باید شام داده شود، به پذیرایی از 45 میهمان خود با میوه و شیرینی اکتفا کرد.
 
مترو تی‌وی همچنین با بیان اینکه این مراسم با رعایت احکام شرعی تفکیک جشن بانوان از مردان برگزار شد، افزوده است: مراسم خانم‌ها در منزل عروس و مراسم آقایان در منزل همسایه عروس برگزار شد.
 
 
 
 
منبع : گزارش گروه بین‌الملل مشرق


نویسنده : - ساعت ۱۱:٥۸ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٩/٢٦   |    نظرات []   |    لینک ثابت

«... اولین عبرتی که ما را متوجه خود می کند، این است که ببینیم چه شد ۵۰ سال بعد از درگذشت پیغمبر(ص)، جامعة اسلامی به آن حد رسید که کسی مثل امام حسین(ع) ناچار شد برای نجات جامعه این چنین فداکاری کند. این که حسین بن علی(ع) در مرکز اسلام، در مدینه و مکه با وضعیتی مواجه شود، به طوری که هر چه نگاه کند، چاره ای جز فداکاری نیست؛ آن هم چنین فداکاری خونین و باعظمتی، این قابل تأمل است. مگر چه وضعی بود که حسین بن علی(ع) احساس کرد که اسلام فقط با فداکاری او زنده می ماند وگرنه از دست می رود. چه شد فردی مثل یزید بر جامعه اسلامی حاکم شد؟ باید ببینیم آن جامعه اسلامی چه آفتی پیدا کرد که کارش به یزید رسید؟
چه شد که  ۲۰ سال بعد از شهادت امیرالمؤمنین(ع) در همان شهری که حکومت می کرد، سرهای پسران امیرالمؤمنین(ع) را بر نیزه کردند و در آن شهر گرداندند... باید بفهمیم چه بلایی بر سر آن جامعه آمده که سر حسین بن علی(ع)، آقازاده اول دنیای اسلام و پسر خلیفه مسلمین علی بن ابی طالب(ع)، در همان شهری که پدر او بر مسند خلافت می نشست، گردانده شد و آب هم از آب تکان نخورد؟! ... جواب این است: رسیدند که یک بیماری وجود دارد که می تواند جامعه ای که در رأس آن کسی مثل پیغمبر اسلام(ص) و امیرالمؤمنین(ع) بوده است را ظرف چند ده سال به آن وضعیت برساند. پس این یک بیماری خطرناکی است و ما هم باید از این بیماری بترسیم. امام بزرگوار ما اگر خود را شاگردی از شاگردان پیغمبر(ص) محسوب می کرد، سر فخر به آسمان می سود. افتخار امام ما کجا و پیغمبر(ص) کجا؟ جامعه ای را که پیغمبر(ص) ساخته بود بعد از مدت چند سال به آن وضع دچار شد و لذا جامعة ما خیلی باید مواظب باشد که به آن بیماری دچار نشود. عبرت اینجاست. ما باید آن بیماری را بشناسیم و آن را یک خطر بزرگ بدانیم و از آن اجتناب کنیم.....در پاسخ به این سئوال یک آیه از قرآن را مطرح می کنم. قرآن جواب ما را داده است. قرآن درد و بیماری را به مسلمین معرفی می کند. آن آیه این است «فخلف من بعدهم خلف اضاعوا الصلاة و اتبعوا الشهوات فسوف یلقون غیا»[۲] دو عامل، عامل اصلی این گمراهی و انحراف، عمومی است:۱.دور شدن از ذکر خدا و معنویت و جدا کردن حساب معنویت از زندگی و فراموش کردن توجه و ذکر و دعا و توسل و توفیق از خدای متعال و توکل بر خدا و کنار گذاشتن محاسبات خدایی از زندگی.۲.«اتبعوا الشهوات» است یعنی دنبال شهوترانی ها و هوس ها و در یک جمله دنیا طلبی رفتن و به فکر جمع آوری ثروت و مال بودن و التذاذ و به دام شهوات دنیا افتادن و اصل دانستن این ها و فراموش کردن آرمانها. این درد اساسی و بزرگ است و ما هم ممکن است به این درد دچار بشویم.»[۳]امید که در سایه عمل به رهنمودهای رهبری معظم انقلاب و با تمسک به عروةالوثقای قرآن و عترت بتوانیم راه انقلاب اسلامی را که دستاورد سال ها مبارزه و مجاهدت و جانفشانی بهترین نیروهای جامعه اسلامی است ادامه دهیم.نویسنده : - ساعت ۱٢:٤٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٩/٢٢   |    نظرات []   |    لینک ثابت

 اقتصاد مرکانتیلیستی ریشه فساد بانکی/ چرا لیبرال‌ها در دولت اصولگرا تئوریسین اقتصادی هستند؟/ ماجرای بحران اقتصادی امریکا و غرب و دلارهای بی‎پشتوانه چیست؟

مگر لیبرالیسم چه اشکالی دارد؟ هیچی! یکی از دلائل عزل آقای منتظری توسط امام این است که ایشان در نامه‌شان خطاب به آقای منتظری نوشته‌اند: «شما بعد از من کشور را به دست لیبرال‌ها می‌دهید». نگرانی بنیان‌گزار فقید جمهوری اسلامی ‌ـ‌رحمة‌الله‌علیه‌‌ـ این است که بعد از من کشور را به دست لیبرال‌ها می‌دهید.

حسن عباسی رئیس مرکز بررسی‏های دکترینال امنیت بدون مرز در سخنرانی حدود یک ماه و نیم قبل خود به بررسی زمینه‌های بروز فساد بانکی پرداخت و ریشه این اتفاق را اقتصاد مرکانتیلیستی بر مبنای تاجری و سوداگری عنوان کرد.

به گزارش رجانیوز، متن این سخنرانی در ادامه آمده است:

اختلاس اخیر یک درصد بودجه کل کشور بود 


ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ۱٠:٢۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٩/۱۸   |    نظرات []   |    لینک ثابتنویسنده : - ساعت ۱:۱٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٩/۱٧   |    نظرات []   |    لینک ثابت

شفاف:«اپراتورهای این هواپیمای بدون سرنشین کنترل آن را از دست دادند و مشغول  کار برای به دست گرفتن مجدد کنترل آن بودند». این چیزی است که نیروهای ناتو به آن اذعان کرده‌اند.

اما در مقابل ایران ادعا کرده است: «این هواپیما را با کمترین خسارتی به زمین نشانده است و الان در دستان آنها است».

دروازه جهنم، RQ-170 چیست که تصاحب آن برای ما مهم است؟

US Air Force RQ-170 Sentinel UAV Beast of Kandahar


ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ٢:٠٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٩/۱٦   |    نظرات []   |    لینک ثابت

قبل از پاسخ به درست یا غلط بودن تسخیر موقت سفارت انگلیس ، ابتدا به بیان درستی یا نادرستی ، تسخیر سفارت امریکا در سال 1357 و مقایسه آن با تسخیر سفارت انگلیس  و دلایل نامگذاری آن توسط پیشوای امت ، امام خمینی رحمت الله علیه بعنوان انقلاب دوم می پردازیم . همانطور که می دانیم بعد از تسخیر سفارت آمریکا در 13 آبان سال 1357 ، با وجود از بین بردن مقدار زیادی از اسناد و اطلاعات جاسوسی ، باقیمانده اسناد و مدارک بدست آمده مبین این واقعیت بود که سفارت امریکا بعنوان یک مکان امن جاسوسی اقداماتی در جهت براندازی و ترور شخصیتهای درجه اول نظام مقدس و نو پای جمهوری اسلامی ( از جمله ترور شهیدان رجایی و باهنر و شهید بهشتی و 72 تن از یارانش ) و دشمنی ها و کینه توزیهای آشکار دیگر که با مدارک مستند بدست آمده به اثبات رسیده است  انجام می دادند . لذا با توجه به عدول از شرح وظایف تعیین شده در قوانین و کنوانسیونهای بین المللی مورد نفرت دانشجویان انقلابی کشور مان قرار گرفته و این منزل امن فساد و جاسوسی برچیده شود . بدین سبب امام امت آن جمله معروف انقلاب دوم را در مورد آن بیان می دارند .


ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ۱٢:٥٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٩/۱۳   |    نظرات []   |    لینک ثابتنویسنده : - ساعت ۱۱:۳٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٩/۱٠   |    نظرات []   |    لینک ثابت

آیت الله مدرس در کنار سواران بختیاری در اصفهان + عکس

شهید آیت الله مدرس خطاب به رضاخان گفته بود که «قبر من هر کجا باشد زیارتگاه خواهد شد اما تو در جایی می میری که نه آب باشد و نه آبادانی» امروز این گفته شهید مدرس تحقق یافته و قبر آن شهید بزرگوار روزها زیارتگاه هزاران علاقه مند به آن فقیه مجاهد است که در فضای خفقان رضاخانی فریاد آزادیخواهی سر داد و مردانه به استقبال شهادت رفت ... و امروز بازخوانی و تامل در اندیشه های آیت الله مدرس که این آب و خاک مرهون مجاهدت و جانفشانی های او و امثال اوست تکلیفی بر دوش همه ماست تا با شناساندن آنها و افکارشان، پاسدار زحمات بی دریغ شان باشیم. دهم آذرماه سالروز شهادت آن شهید والامقام است. نامش جاودان و یادش همیشه نیکو باد.نویسنده : - ساعت ٩:٤٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٩/۱٠   |    نظرات []   |    لینک ثابت

محمدصالح مفتاح در جدیدترین مطلب وبلاگ "آذرباد" نوشت: پنجشنبه شب خانه یکی از دوستان قمی با یکی از محافظان آقا هم‌کلام شدیم. خاطرات شیرینی داشت. می‌گفت:
* پیرمردی روز استقبال از رهبری در میدان آستانه دیدم که جلوی جمعیت تحت فشار در حال له شدن بود. از میان جمعیت نجاتش دادم و او را جلوی جایگاه رساندم. بعد از چند دقیقه دیدم که می‌خواهد یواشکی از کنار جایگاه جلو برود. جلویش را گرفتم. دستش را بالا برد تا توی گوشم بزند. صورتم را بردم جلو گفتم بزن، اما اجازه نمی‌دهم بروی! توی دلم می‌گفتم نکند واقعاً بزند! پیرمرد خنده‌اش گرفت. سر جایش نشست. آقا بهمان گفته بود اگر به شما توهین کردند و کتک‌تان هم زدند چیزی نگوئید…

* مردی در میان صحبت آقا در حسینیه امام خمینی سر وصدا کرده بود. با اشاره رهبری او را به حیاط پشت برده بودیم. سخنرانی آقا که تمام شد، و از حسینیه بیرون آمد، مرد به سمت آقا پرید. یکی از محافظان او را گرفت. مرد هم سیلی محکمی به گوش محافظ آقا زد. آقا رفتند جلو و محافظ را در آغوش گرفتند و صورتش را بوسیدند. بعد رو به مرد کردند که حالا حرفت را بگو…نویسنده : - ساعت ۱٢:٤٦ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٩/۸   |    نظرات []   |    لینک ثابت

مدل فعلی ما تقلیدی است از نظام اداری آمریکا که به آن سیستم تقسیم غنایم جنگی یا «مدیریت اتوبوسی» گفته می‌شود. این سیستم از دیرباز و حتی پیش از استقلال مدل سیاسی ـ اداری آنجا مرسوم بود؛ به این معنا که هر کس ریاست جمهوری کشور را به عهده می‌گرفت، پست‌های اداری هم مال او بود. یعنی اگر امروز حزبی برنده شد، همه پست‌های سیاسی را تحویل می‌گیرد و هنگامی که باخت همه را تحویل می‌دهد

 ایران کشوری است که سال‌هاست گام در  مسیر پیشرفت نهاده و با به دست آوردن استقلال سیاسی و اقتصادی خود، به دنبال فتح قله‌های رشد با تکیه بر توان درونی است.

 بر خلاف پیشرفت‌های سیاسی و نظامی دهه‌های اخیر ایران در اقتصاد، با توجه به منابع فوق‌العاده خوب زیرزمینی، موقعیت مهم جغرافیایی به عنوان حد فاصل سه قاره، دسترسی به آبهای آزاد و صد‌ها گزینه دیگر از این دست، همچنان در پیمودن راه رشد  دچار افت‌و‌خیز و حرکت‌های بی‌ثبات و غیر مستمر است.


ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ۱٢:۳٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٩/۸   |    نظرات []   |    لینک ثابت

آیت الله حق شناس:
برخی میپرسند اعلم کیست؟ بنده به ایشان میگویم ببینید علم (پرچم) دست کیست! اگر خدای ناکرده علم بیفتد آن وقت نه اعلم میماند و نه غیر اعلم.

آیت الله بهجت(ره):
سال 1368 و پس از رحلت حضرت امام خمینی- که موضع گیری آیت الله بهجت را نسبت به مقام معظم رهبری اعلام می کند. وقتی ایشان (مقام معظم رهبری) برای رهبری انتخاب شدند عده ای به آیت الله بهجت گفتند: آقای خامنه ای جوان است برای رهبر شدن ! آیت الله بهجت در جواب آن عده فرمودند: همان یکبار که گفتند حضرت علی علیه السلام جوان است و ایشان را از خلافت منع کردند برای هفت پشتمان کافیست.

 

*امام خمینی (ره) : در بین دوستان و متعهّدان به اسلام و مبانی اسلامی از جمله افراد نادری هستید که چون خورشید روشنی می‌دهید . (صحیفه نور، ج۲۰، ص۱۷۳)

 

*آیت الله بهجت (ره) : کسی که عرضه اداره خانواده را ندارد حالا علیه این سید بزرگوار (امام خامنه ای) که جهان اسلام را اداره میکنند حرف میزند .

 

*علامه بهلول : در بین مردم به زهد معروفم ولی زهد آقای خامنه ای بیشتر از من است چرا که من چیزی ندارم و زهد می ورزم ولی آیت الله خامنه ای در مقامی هستند که می توانند داشته باشند و زهد می ورزند.

 

*آیت الله سیستانی : امروز سربلندی و عزت اسلام در گرو عزت جمهوری اسلامی ایران است و عزت و سربلندی جمهوری اسلامی ایران نیز در گرو سربلندی و موفقیت آیت‌الله خامنه‌ای می‌باشد. 

تحلیل کارشناس آمریکایی در روزنامه وال استریت ژورنال :
رهبر ایران تمام برنامه های ما را خنثی می کند


ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ۱٢:٢۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٩/۸   |    نظرات []   |    لینک ثابت

در جدول ذیل روند انتشار مطالب سایت هاشمی رفسنجانی که بر اساس
پیاده سازی دو خط عملیات روانی  تنظیم شده را مشاهده می نمایید:

1- خط عملیات روانی بنی صدریزاسیون :مشابه سازی دکتر احمدی نژاد با  بنی صدر
 2- خط عملیات روانی انتساب دولت به "جریان انحرافی"  

عنوان

تاریخ

خط عملیات روانی

هاشمی رفسنجانی: اشتباه انتخاب رئیس جمهوری بی صلاحیت پایان کار نبود!

۲۹ فروردین ۱۳۸۹

بنی صدریزاسیون

هاشمی رفسنجانی: رئیس جمهور منحرف اختیار همه قوا و همه نهادها را می خواست تا انقلاب را تصاحب کند!

۱۶اردیبهشت ۱۳۸۹

بنی صدریزاسیون

هاشمی رفسنجانی: راز شفای زخم حضور «رئیس‌جمهورمنحرف» صبوری و ایستادگی نیروهای خط امام بود!

۲۴ خرداد ۱۳۸۹

بنی صدریزاسیون

هاشمی رفسنجانی: خیلی‌ها در ابتدا متوجه چهره اصلی «رئیس‌جمهورمنحرف» نشده‌بودند!

۱۶ تیر ۱۳۸۹

بنی صدریزاسیون

روایتی از آغاز کودتای رئیس جمهوری منحرف علیه نظام جمهوری اسلامی

۷ مرداد ۱۳۸۹

بنی صدریزاسیون

هاشمی رفسنجانی: مجلس درسی تاریخی به رئیس‌جمهور منحرف داد!

۲۴ مرداد ۱۳۸۹

بنی صدریزاسیون

هاشمی رفسنجانی: رئیس جمهور منحرف اختیار تمام قوا ، تمام نهادها ، تمام تصمیمات و تمام انقلاب را می خواست!

۷ شهریور ۱۳۸۹

بنی صدریزاسیون

هاشمی رفسنجانی: امام جلوداری کرد تا مجلس کودتای رئیس جمهور منحرف علیه قانون را خنثی کرد!

۱۶ شهریور ۱۳۸۹

بنی صدریزاسیون

هاشمی رفسنجانی: امام مجلس را در راس امور خواند تا فتنه ریاست جمهوری بنی صدر تکرار نشود!

۲۷ شهریور ۱۳۸۹

بنی صدریزاسیون

هاشمی رفسنجانی: فریبکاری رئیس جمهور دوستان زیادی را به جان هم انداخت،امروز روز جبران است!

۴ مهر ۱۳۸۹

بنی صدریزاسیون

هاشمی رفسنجانی: حاکمیت جریان انحرافی به سرکردگی رئیس‌جمهور منحرف با تمامی عوارضش، در نهایت منجر به خیر شناسایی و حذف ناخالص‌های نقاب دار بدنه نظام شد

۷مهر ۱۳۸۹

بنی صدریزاسیون +جریان انحرافی

هاشمی رفسنجانی : کشور یک روز بدون اختلاف به خود ندید با حضور رئیس جمهور منحرف!

۸ مهر ۱۳۸۹

بنی صدریزاسیون

هاشمی رفسنجانی: رئیس جمهوری که مجلس را راس امور نداند در خط امام نیست

۲۵ مهر ۱۳۸۹

بنی صدریزاسیون

هدف رئیس جمهوری که گفت مجلس درراس امور نیست عبور از رهبری بود!

۸ آبان ۱۳۸۹

بنی صدریزاسیون

هاشمی: امام مجلس را در راس امور نهاد تا فتنه بنی صدر تکرار نشود!

۱ آذر ۱۳۸۹

بنی صدریزاسیون

هاشمی رفسنجانی: مجلس هر جریان انحرافی همانند رئیس جمهوری بنی صدر را رفع می کند

۷ آذر ۱۳۸۹

بنی صدریزاسیون +جریان انحرافی

آنسوی هیاهوی تخریبها صدای پای جریان انحرافی می آمد!

۵ دی ۱۳۸۹

جریان انحرافی

روایت هاشمی رفسنجانی از نامه ۸۸:خواب جریان انحرافی در رابطه من و رهبری تعبیر نمی شود!

۱۲ دی ۱۳۸۹

جریان انحرافی

اگر نامه هاشمی نبود! آقای احمدی‌نژاد هرگز مجبور به طرح انحرافی«مکتب ایران» نمی شد؟

۲۵ دی ۱۳۸۹

جریان انحرافی

هاشمی: جریان انحرافی مقابل قانون تمکین نکرده و نخواهد کرد!

۳ بهمن ۱۳۸۹

جریان انحرافی

اگر نامه هاشمی نبود ! آقای احمدی نژاد که از نردبان محبوبیت«رهبری» نزد مردم بالا رفت هرگز پرچم مکتب ایران را برخلاف منویات ایشان بعد از انتخابات بالا نمی برد

۹ بهمن ۱۳۸۹

جریان انحرافی

هاشمی رفسنجانی:«وعاظ ولایی»فتنه شاه علیه روحانیت

۱۲ بهمن ۱۳۸۹

جریان انحرافی

تفاوت قانونمداری هاشمی و اسلام ایرانی

۲۸ بهمن ۱۳۸۹

جریان انحرافی

هشدارهای آیت الله هاشمی رفسنجانی در سال ۸۷ از ظهور جریان انحرافی

۱ اسفند ۱۳۸۹

جریان انحرافی

هاشمی : اسلام ایرانی از مصادیق فتنه مهدویت است

۳ اسفند ۱۳۸۹

جریان انحرافی

هاشمی رفسنجانی: گروه شاگردان شیخ احمد احسایی هر کدام اشکال متفاوتی از فتنه‌ مهدویت را ایجاد کردند که اسلام جغرافیایی و ملی شده یکی از اشکال آن است

۴ اسفند ۱۳۸۹

جریان انحرافی

معجزه اسلام ایرانی : فرش قرمز برای خاندان چاوز ، شوکر برای خانواده هاشمی!

۵ اسفند ۱۳۸۹

جریان انحرافی

انحراف ولایتمداران اسلام ایرانی به کجا ختم خواهد شد ؟

۷ اسفند ۱۳۸۹

جریان انحرافی

عرض اندام اسلام ایرانی با نه احمدی‌نژاد به رهبری و رئیس خبرگان !

۹ اسفند ۱۳۸۹

جریان انحرافی

هاشمی رفسنجانی : اسرائیلی ها می خواهند با هر روش ممکن حتی با استفاده از چهره های نفوذی ظاهر الصلاح بازار اسلام ایرانی؛ عربی و آفریقایی راه بیاندازد!

۱۱ اسفند ۱۳۸۹

جریان انحرافی

هاشمی رفسنجانی: اسلام ایرانی هم امام زمانش دروغ است هم کوروش کبیرش !

۱۱ اسفند ۱۳۸۹

جریان انحرافی

هاشمی رفسنجانی: اسلام ایرانی مقدمه ظهور امام زمان ایرانی است!

۱۱ اسفند ۱۳۸۹

جریان انحرافی

اگر نه به هاشمی انتخاباتی بود آیا نه احمدی نژاد به رهبری هم انتخاباتی بود ؟

۱۲ اسفند ۱۳۸۹

جریان انحرافی

ظهور ولایت اسلام ایرانی با نه احمدی‌نژاد به رهبری !

۱۲ اسفند ۱۳۸۹

جریان انحرافی

پیش بینی هاشمی رفسنجانی از ولایت ایرانی احمدی نژاد

۱۴ اسفند ۱۳۸۹

جریان انحرافی

« پایان هاشمی» وصیت حجتیه به اسلام ایرانی !

۱۶ اسفند ۱۳۸۹

جریان انحرافی

هاشمی رفسنجانی: اسلام ایرانی مصداق فتنه مهدویت است و فتنه مهدویت از امام تبعیت نکرد از رهبری هم نمی کند

۱۸ اسفند ۱۳۸۹

جریان انحرافی

هاشمی رفسنجانی: «اسلام جغرافیایی و ملی شده» از روشهای شاگردان شیخ احمد احسایی است و اسلام ایرانی ؛ عربی ؛ ترکی و ... از مظاهر آن است

۱۸ اسفند ۱۳۸۹

جریان انحرافی

هاشمی رفسنجانی : هدف جشنهای مکتب ایران شاه از یاد بردن امام بود !

۲۱ اسفند ۱۳۸۹

جریان انحرافی

هاشمی رفسنجانی:ساواک به دستور مستقیم شاه و  با استفاده از برخی چهره های روحانی ، "جمعیت وعاظ ولایی ایران " راه انداخت

۲۱ اسفند ۱۳۸۹

جریان انحرافی

هاشمی رفسنجانی: شاه فکر می کرد با برگزاری باشکوه جشنهای ۲۵۰۰ ساله دیگر کار مکتب اسلام و اهل بیت(ع) تمام است و مکتب ایران برقرار!

۲۱ اسفند ۱۳۸۹

جریان انحرافی

فتنه مهدویت به روایت هاشمی از صدراسلام تا اسلام ایرانی

۲۶ اسفند ۱۳۸۹

جریان انحرافی

هاشمی رفسنجانی : امام فتنه مهدویت را از در راندند از پنجره باز آمده اند!

۲۶ اسفند ۱۳۸۹

جریان انحرافی

هاشمی رفسنجانی : دست بهایی ها پشت فتنه اسلام ایرانی است!

۱۶ فروردین ۱۳۹۰

جریان انحرافی

پیش بینی هاشمی در آبان ۸۷ از اسلام ایرانی ۸۸

۱۷ فروردین ۱۳۹۰

جریان انحرافی

هاشمی رفسنجانی : بهایی ها حامی فتنه مهدویت؛ فتنه مهدویت حامی اسلام ایرانی

۱۷ فروردین ۱۳۹۰

جریان انحرافی

هاشمی رفسنجانی:بهائیت فتنه مهدویت را در جمهوری اسلامی تدارک دیده است

۱۸ فروردین ۱۳۹۰

جریان انحرافی

هشدار سال ۸۷ هاشمی: تا دیر نشده بیدار شویم / اسلام ایرانی در راه است

۱۸ فروردین ۱۳۹۰

جریان انحرافی

هاشمی آبان ۸۷ : بهائیت با نقاب مهدویت دنبال فتنه اسلام ایرانی است

۲۱ فروردین ۱۳۹۰

جریان انحرافی

هاشمی رفسنجانی پس از انتخاب آیت الله مهدوی کنی به ریاست مجلس خبرگان:جایگزینی آیت الله مهدوی کنی به جای من در وزارت کشور در سال 59 هم جلوی بخش زیادی از بهانه جویی های جریان انحرافی رئیس جمهور وقت علیه انقلاب را گرفت

۲۴ فروردین ۱۳۹۰

جریان انحرافی

هاشمی آبان ۸۷ : بهائیت دنبال فتنه اسلام ایرانی در جمهوری اسلامی

۲۵ فروردین ۱۳۹۰

جریان انحرافی

هاشمی رفسنجانی: اگر به جریان انحرافی فرصت بدهیم کشوری غرق در تفرقه و اختلافات داخلی همچون سودان و یمن می سازند

۳ اردیبهشت ۱۳۹۰

جریان انحرافی

هاشمی آبان ۸۷: مدعیان مهدویت را در تدارک فتنه اسلام ایرانی می بینم

۵ اردیبهشت ۱۳۹۰

جریان انحرافی

هاشمی رفسنجانی: مهم ترین روش بهائیت و فتنه مهدویت اسلام جغرافیایی است

۸ اردیبهشت ۱۳۹۰

جریان انحرافی

هاشمی رفسنجانی: اسلام ایرانی و اسلام جغرافیایی روش شاگردان شیخ احمد احسایی است

۱۱ اردیبهشت ۱۳۹۰

جریان انحرافی

هاشمی رفسنجانی: جریان انحرافی می خواهد نظام از داخل و خارج سیبل شود

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰

جریان انحرافی

هاشمی رفسنجانی: در دولت دفاع مقدس اختلاف بود انحراف نبود

۱۳ اردیبهشت ۱۳۹۰

جریان انحرافی

هاشمی رفسنجانی: رئیس جمهور به دلیل عدم انجام وظایف ، صلاحیت ندارد

۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۰

 بنی صدریزاسیون +جریان انحرافی

هاشمی رفسنجانی :جریان انحرافی در برابر قانون تمکین نکرده و نخواهد کرد!

۱۸ اردیبهشت ۱۳۹۰

جریان انحرافی

 


نویسنده : - ساعت ۱٢:٥٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٩/۳   |    نظرات []   |    لینک ثابت


ما به زمان ظهور امام زمان ارواحنافداه، این محبوب حقیقى انسانها نزدیک شده ‏ایم؛ زیرا معرفتها پیشرفت کرده است  مرداد 1378

من با اطمینان کامل میگویم که تحقق کامل وعده الهی یعنی پیروزی حق بر باطل و تمدن نوین اسلامی در راه است. نشانه‌ی این وعده‌ی تخلف ‌ناپذیر در اولین و مهمترین مرحله، پیروزی انقلاب اسلامی در ایران و بنای بلند آوزه‌ی نظام اسلامی بود که ایران را به پایگاه مستحکمی برای اندیشه‌ی حاکمیت و تمدن اسلامی تبدیل کرد.  (پیام حج1387)

جبهه باطل در حال شکست و عقب نشینی است . پیشروی تدریجی جبهه حق نسبت به گذشته بسیار قابل توجه است و سرانجام با ظهور امام زمان(عج) ، غلبه حق به صورت مطلق تحقق خواهد یافت .  آذر 1379


ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ۱۱:۳٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٩/٢   |    نظرات []   |    لینک ثابت

حضرت آقا فرمودند "دولتمردان فعلی حرف حق و حرف نظام و حرف انقلاب را می‌زنند و جای نگرانی نیست " و بعد هم به موضوع طرح مکتب ایرانی اشاره کرده و فرمودند "من با طرح مکتب ایرانی مخالفم و نسبت به این موضوع به آقایان تذکر هم دادم ولی برداشتم این نیست که منظور آنها مقابل قرار دادن ایرانیت در برابر اسلامیت باشد ".

سخنان رهبری هرگز موضوع ضد ولایت فقیه‌بودن آقای احمدی‌نژاد بر نمی‌آید. این یک نقشه است که با خطاکار جلوه‌دادن آقای احمدی‌نژاد، رهبری را زیر سؤال ببرند، که از اول احمدی‌نژاد خطاکار بود و رهبر اشتباه کرده که او را تأیید کرده،  بر همین اساس می‌خواهم عرض کنم آلوده‌ترین اتهام به آقای احمدی‌نژاد ضد ولایت فقیه‌بودن ایشان است. به گفته‌ی آقای احمدی‌نژاد: «هدف آن‌ها این است که خاک‌ریز را بزنند و بعد از ریختن خاک‌ریز به سراغ حضرت آقا بروند ولی بنده کوتاه نخواهم آمد چون این‌جا بحث احمدی‌نژاد نیست بلکه هدف نهایی آن‌ها، خود آقا است

در ادامه تحلیلی از استاد طاهر زاده در مورد تخریب دولت و بحث جریان انحرافی 
 


ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ٩:٢۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٩/٢   |    نظرات []   |    لینک ثابت

حره ، دختر حلیمه سعدیه و از دوستداران حضرت على علیه السلام است . وى ، روزى بر حجاج بن یوسف ثقفى وارد شد. حجاج از نوع نشستن وى ، فهمید که او از بزرگان است . رو به حره کرد و از او پرسید: ((شما حره ، دختر حلیمه هستى ؟))
حره گفت : ((آرى .))
حجاج گفت : ((مدتهاست که انتظار دیدارت را داشتم . به من گزارش ‍ داده اند که تو ((على )) را از ابوبکر و عمر و عثمان برتر مى دانى ؟))
حره گفت : ((دروغ گفته اند، چون عقیده من در این باره بالاتر از این حرفهاست . من على علیه السلام را نه بر اصحاب ، بلکه بر کسانى که افضل از آنها هستند، ترجیح مى دهم .))

 


ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ۱٢:۱٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٩/٢   |    نظرات []   |    لینک ثابت

«آلبرت اینشتین» فیزیکدان بزرگ معاصر، در آخرین رساله‌ علمی خود با عنوان «دی ارکلارونگ Die Erklarung» (به معنای بیانیه) که در سال 1954 در آمریکا و به زبان آلمانی نوشت، اسلام را بر تمامی ادیان جهان ترجیح داده و آن را کامل‌ترین ومعقول‌ترین دین دانسته است. این رساله در حقیقت همان نامه‌نگاری محرمانه اینشتین با مرحوم آیت‌الله العظمی بروجردی است. اینشتین در این رساله «نظریه نسبیت» خود را با آیاتی از قرآن کریم و احادیثی از کتاب‌های شریف نهج البلاغه و بحارالانوار تطبیق داده و نوشته است

که هیچ جا در هیچ مذهبی چنین احادیث پر مغزی یافت نمی‌شود و تنها این مذهب شیعه است که احادیث پیشوایان آن نظریه ی پیچیده «نسبیت» را ارائه داده ولی اکثر دانشمندان آن را نفهمیده‌اند. یکی از این حدیث‌ها حدیثی است که علامه مجلسی در مورد معراج جسمانی رسول اکرم (ص) نقل می‌کند که: «هنگام برخاستن از زمین، لباس یا پای مبارک پیامبر به ظرف آبی می‌خورد و آن ظرف واژگون می‌شود. اما پس از اینکه پیامبر اکرم(ص) از معراج جسمانی باز می‌گردند مشاهده می‌کنند که پس از گذشت این همه زمان، هنوز آب آن ظرف در حال ریختن روی زمین است».
اینشتین این حدیث را از گرانبهاترین بیانات علمی پیشوایان شیعه در زمینه «نسبیت زمان» دانسته و شرح فیزیکی مفصلی بر آن می‌نویسد. اینشتین همچنین در این رساله «معاد جسمانی» را از راه فیزیکی اثبات می‌کند. او فرمول ریاضی معاد جسمانی را عکس فرمول معروف «نسبیت ماده و انرژی» می‌داند: E = M.C2 >> M = E /C2 یعنی اگر حتی بدن ما تبدیل به انرژی شده باشد دوباره می‌تواند عینا به تبدیل به ماده و زنده شود. اینشتین در این کتاب همواره از آیت الله بروجردی با احترام و به لفظ «بروجردی بزرگ» یاد کرده و از شادروان پروفسور حسابی نیز بارها با لفظ «حسابی عزیز» یاد کرده است. اصل نسخه این رساله اکنون به لحاظ مسایل امنیتی به صندوق امانات سری لندن (بخش امانات پروفسور ابراهیم مهدوی) سپرده شده و نگهداری می‌شود. این رساله را پروفسورابراهیم مهدوی (مقیم لندن) ، با کمک یکی از اعضاء شرکت اتومبیل‌سازی بنز و به بهای 3 میلیون دلار از یک عتیقه‌فروش یهودی خریداری کرد. دستخط اینشتین در تمامی صفحات این کتابچه توسط خط‌ شناسی رایانه‌ای چک شده و تأیید گشته است.
(منبع ایلگاد)نویسنده : - ساعت ۱۱:٥٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٩/۱   |    نظرات []   |    لینک ثابت

Powered By Persianblog.ir - Designed By Payam