جستجوی بصیرت

اگر با آمدن خورشــید بیدار شویم ؛ ‌نمازمــان قضاست

خصوصیت مشترکی که در نهادهای انقلابی، کمیته‌ها، سپاه پاسداران، جهاد سازندگی و بسیج وجود دارد اتکا به مردمی است که با ایمان به اسلام و ولایت فقیه همواره وجود خود را بر محور اراده رهبری و صلاح دید او معنا می‌کنند .
دست نوشته های سید اهل قلم شهید مرتضی آوینی

 

ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ۱:٠٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٤/۳٠   |    نظرات []   |    لینک ثابت

غربی‌ها با سه کلیدواژه‌ی آزادی، دموکراسی، و حقوق بشر افکار عمومی را اداره می‌کردند. شرقی‌ها با دو کلیدواژه‌ی مبارزه‌ی پرولتاریا با امپریالیسم و برابری. امام پنج کلیدواژه‌ی قرآنی را در مقابل آن پنج کلیدواژه قرار دادند.

اصل «امامت‌محوری» مهم‌ترین کلیدواژه بود. سیستم امت-امامت حرف جهانشمول اسلامی بود که در عرصه‌ی سیاست احیا شد.

ده سال هر کاری کردیم، یک رسانه‌ی غربی پیدا شود که بگوید «امام خمینی»، نشد! همه می‌گفتند  «آیت‌الله خمینی

 


ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ۱۱:٤٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٤/٢٩   |    نظرات []   |    لینک ثابت

 

 نویسنده : - ساعت ۱٢:۳٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٤/٢٩   |    نظرات []   |    لینک ثابت

حجت الاسلام قرائتی در جلسه این هفته از سلسله مباحث درسهایی از قرآن درباره اختلاط دختر و پسر در دانشگاه ها و اثرات آن گفت: برادرها و خواهرها روز بعثت است، قرآن می‌گوید: راه تعلیم، راه حکمت، راه تزکیه، راهش... آن کسی که ما را ساخته حق دارد به ما بگوید چه کن و چه نکن. چه کن و چه نکن؟ اسلام می‌گوید: ازدواج زود، حالا هرچه جامعه‌شناسان، روان‌شناسان، هرچه می‌خواهند بگویند، بگویند. اینها یک پشه هم خلق نکردند.

آن خدایی که ما را خلق کرده گفته سن ازدواج این است. دختر باید زود ازدواج کند. رسم نیست، باسمه تعالی رسم غلط است. دخترعموها، دختر خاله‌ها.... هنوز
در دانشگاه ما کسی ازدواج نکرده. اینها چه دلیلی می‌شود؟ آن کسی که تو را آفرید،
می‌گوید: سن ازدواج این است. اینطور نیست که ما حالا باسواد هستیم حرف‌هایمان،
اینقدر باسوادها کارهای غیر حکیمانه می‌کنند.


ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ٢:٢٠ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٤/٢٦   |    نظرات []   |    لینک ثابت

منبع    : http://alfatva.blogfa.com/نویسنده : - ساعت ۳:٠٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٤/٢۳   |    نظرات []   |    لینک ثابت


ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ٢:٥٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٤/٢۳   |    نظرات []   |    لینک ثابت

پوشیدن شلوارهای فاق کوتاه که جلوه بسیار زننده ای دارد در امریکا به معضلی اجتماعی تبدیل شده است.

اخیرا عده ای از نوجوانان و جوانان امریکایی به استفاده از شلوارهای فاق کوتاه گرایش پیدا کرده اند........بقیه در ادامه مطلب و آن را نوعی مد می دانند.این مساله از نظر اجتماعی در امریکا مشکل افرین شده است.

شدت این معضل به حدی شده است که یکی از سناتورهای امریکایی از محل درامدهای خودش چندین تابلوی بزرگ تبلیغاتی در شهر نیویورک اجاره کرده است که با این مساله مقابله کند.هزینه اجاره هریک از این تابلوهای بزرگ، حدود 2 هزار دلار است.

در این تابلوها، نوجوانان و جوانان تشویق می شوند شلوار خود را کمی بالاتر بکشند تا کمر و لباسهای زیرشان مشخص نشود زیرا این وضعیت دون شان انسانی است !!!
مدیر وبلاگ : البته برای مردم جهان سوم نشانه تمدن می باشدنویسنده : - ساعت ۱:٢٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٤/٢۳   |    نظرات []   |    لینک ثابت

 

طلاق.علل اجتماعی جنسی اقتصادی فرهنگی آمار


ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ۱:٠٧ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٤/٢۳   |    نظرات []   |    لینک ثابت

پدید آورنده : علیرضا قاسمی ، صفحه 22

گزارشی که پیش رو دارید، به تحلیل بحث لباس ملی از منظری خاص پرداخته است .مشکل پوشش در ایران، آن قدر آشکار است که نویسنده را ناگزیر می کند تا صریح و بی پرده به سراغ معضلات برود. پیشاپیش از خوانندگان به خاطر رک گویی ها در این گزارش تحلیلی عذرخواهی می کنم.

قرن ها از روزگاری که که بشر لباس را فقط به عنوان وسیله ای برای پوشش و حفاظت خود از سرما و عوامل طبیعی به کار می برد، می گذرد؛ اما دیر زمانی بیشتر از این موضوع که این عنصر به یکی از تأثیرگذارترین شاخصه های فرهنگی، اجتماعی و حتی سیاسی مبدل گردیده، سپری نشده است.

وقتی گاندی در هند با حربه فرهنگی - اقتصادی لباس و پارچه ملی به نبرد با استعمار انگلستان شتافت و در این کار چنان توفیقی یافت که تصویر چرخ ریسندگی، نماد ملی و آرم پرچم هندوستان گردید، غرب فهمید که این شی ء به ظاهر ساده، چه قدر قدرت دارد .


ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ۱۱:٢٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٤/٢۱   |    نظرات []   |    لینک ثابت

حرف عروسک‌های باربی به دختربچه‌های جهان

ما فقط یک عروسک نیستیم!

                       

الهام رضائی
قدی کشیده دارند با چشم‌های درشت و نافذ، گونه‌هایشان برجسته است و صورتشان ایده‌آل. دست و پایشان هم بلند و باریک است و موهایشان گاه بلوند و مجعد و گاه هم تیره و لخت. در هر شکل و شمایلی زیبا به نظر می‌رسند و رنگی که به آن بیشتر می‌نازند، صورتی است. در حقیقت این رنگ، مشخصة اصلی‌اشان می‌باشد؛
همان رنگی که در چیدمان سرویس‌های اتاق خواب دخترانه، یکه‌تاز است. حال این عضو نه چندان جدید، اما محبوب خانه‌های دختردار که آن‌ها را به وجد می‌آورد، با آن صورت ملیح و سکوت معنادارش تا هر جا که بخواهد پیش می‌رود...


ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ۱۱:۱٠ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٤/٢۱   |    نظرات []   |    لینک ثابت

 نمونه ای از لباس زنانه  کمپانی اسپریت که بانوان ایرانی را به سمت باربی شدن ...
 
 
بلوزهای اسپریت و راهنمای ست کردن آنها
 
ادامه مطلب :  الگو پذیری این پسر از عروسک باربی و فرهنگ غرب + عکس

ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ٩:٠۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٤/٢۱   |    نظرات []   |    لینک ثابت

برای پاسخ به این پرسش، نخست باید ولایت فقیه و جایگاه آن در نظام اسلامی تبیین گردد . و سپس نسبت آن با مقام ریاست جمهوری توضیح داده شود.
جایگاه ولایت فقیه در نظام اسلامی
در نظام اسلامی ولایت مطلق و سرپرستی جامعه از آن خداوند است و هیچ کس بدون اذن خداوند حق حکومت و ولایت بر مردم ندارد.{1} قرآن کریم تنها اجازه حکومت را به پیامبران داده است.{2} و پس از آنها ولایت به ائمه اطهار(علیهم السلام) واگذار شده{3} و در زمان غیبت امام معصوم حکومت به اولوالامر و یا همان فقها سپرده شده است.{4} بنابراین در نظام اسلامی و در زمان غیبت امام معصوم امامت و هدایت و رهبری جامعه بر ولی فقیه واگذار شده است و می‏توان گفت ولی فقیه قبولی و عهده‏دار اداره حکومت اسلامی است و مشروعیت نظام اسلامی و اعتبار همه مقررات و قوانین به او بر می‏گردد و با تنفیذ او مشروعیت می‏یابد.
جایگاه ریاست جمهوری
با توجه به آنچه بیان شد وظیفه اداره حکومت اسلامی بر عهده ولی فقیه می‏باشد اما از آن جهت که دامنه اداره حکومت اسلامی بسیار گسترده است و از توان یک فرد خارج می‏باشد و در شکل امروزی حکومت و با توجه به اصل تفکیک قوا اداره ابعاد مختلف حکومت تفکیک شده و به مجریان خاص سپرده شده است بنابراین در نظام جمهوری اسلامی سه قوه مجریه، مقننه و قضاییه برای اداره جامعه پیش بینی شده است که هر کدام عهده دار اداره بخشی از ساز و کار حکومتی می‏باشند و ریاست جمهوری به عنوان ریاست قوه مجریه عهده دار اجرای قوانین و اداره امور جاری جامعه است اما این مسؤولیت از سوی ولی فقیه به او تفویض شده و پس از انتخاب او از سوی مردم با تنفیذ ولی فقیه مقام وی مشروعیت می‏یابد بنابراین می‏توان گفت که اگر چه ریاست جمهوری مسؤول قوه مجریه و اداره امور جاریه جمهوری اسلامی است لیکن این مسؤولیت از سوی ولی فقیه به او اعطا شده و نیز وظیفه نظارت بر حسن انجام وظایف ریاست جمهوری بر عهده ولی فقیه می‏باشد.

[1]. «فاللَّه هو اولی». سوره شوری، آیه 9.
[2]. سوره احزاب، آیه 36.
[3]. سوره مائده، آیه 55.
[4]. «اطیعوا اللَّه و اطیعوا الرسول و اولی الامر منکم» سوره نساء آیه 59.


نویسنده : - ساعت ۱٢:٥۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٤/۱٩   |    نظرات []   |    لینک ثابت

قبور دست و پا و اعضای بدن شهدای موشک باران گلزار شهدای شهید آباد دزفول


ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ۱:٠٧ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٤/۱٦   |    نظرات []   |    لینک ثابت

در این زمینه، وزیر علوم در سخنانی که در اولین نشست فرهنگی اجتماعی روسای دانشگاه‌ها و موسسات آموزش عالی داشته است، به تشریح اقدامات و برنامه‌های این وزارتخانه برای اجرای طرح اسلامی شدن دانشگاه‌ها پرداخت.

در بازنگری بر محتوای دروس علوم انسانی اصرار داریم

به گزارش رجانیوز، کامران دانشجو دراین نشست که در سازمان مرکزی دانشگاه پیام‌نور برگزار شد، در مورد بازنگری در منابع علوم انسانی گفت: بازنگری در منابع علوم انسانی یکی از نگرانی‌های موجود بود که اکنون این معضل در حال برطرف شدن است.

وی افزود: بازنگری در علوم انسانی یکی از دغدغه‌های رهبری است که باید حتما این بازنگری انجام می‌شد. ما مسئول اجرای فرمایشات رهبری هستیم.


ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ۱٢:٥٩ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٤/۱٦   |    نظرات []   |    لینک ثابت

در حالی که اصلاح‏طلبان مسرور از اتفاقات اخیر کشور، می‏گویند ما خطر جریان انحرافی را که اکنون دغدغه‏ی اصول‏گرایان شده‏، در انتخابات دهم و شاید زودتر از آن دریافته بودیم، برخی از تحلیل‏گران روی اشتراکاتی بین این دوجریان دست می‏گذارند که خبر از سرّ درون دیگری می‏دهد...

نقد جریان انحرافی از سوی فعالین و رسانه‌های اصول‌گرا این بهانه را به جریان فتنه و اصلاح طلبان داد که هم فرصت را برای تبرئه‌ی خود غنیمت بشمارند و هم به نوعی خود را پیشتاز شناخت انحراف این جریان معرفی نمایند اما «حجت الاسلام و المسلمین دکتر سید محمود نبویان» با ارایه‏ی تحلیلی، ضمن پرده برداشتن از هویت واقعی هر دو جریان، جریان انحرافی را تداوم فتنه‌ی88، می‏دانند.

توجه داشته باشیم که «جریان انحرافی» ادامه‌ی اصلاحات است. به لحاظ مبانی کسانی مانند «خاتمی، سروش، شبستری و ...» چه تفاوتی با جریان انحرافی دارند؟ آیا اومانیسم را قبول ندارند؟ پلورالیزم را نگفته‏اند؟ از ملی‏گرایی حرف نمی‏زدند؟ آیا
مهاجرانی نبود که می‌گفت اصلاً چرا راهیان نور راه افتاده است؟ او نبود که می‏گفت
ما ایام نوروز باید افراد را ببریم در تخت جمشید؟ در مقابل این شیوه‌ی مهاجرانی،
مقام معظم رهبری بدون این‌که حرفی بزند عملاً مخالفت کرد و به مناطق جنگی تشریف بردند. راهیان نور؛ با این برخورد عملی ایشان آغاز گردید بنابراین باید مشایی را
در تداوم اصلاحات دید. همان اندیشه است، ظاهرش را نگاه نکنیم. چند شاهد را بیان می‌کنم.


ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ۱٢:٠٢ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٤/۱٤   |    نظرات []   |    لینک ثابت

«از بنی امیه تا بنی فتنه»

*این روزها در پی افشای چهره واقعی جریان انحرافی که قبل از همه، اعتراض اصولگرایان و توده های عظیم مردم را در پی داشته و دارد، برخی از عوامل بیرونی و داخلی فتنه 88 دقیقا مانند اسلاف فکری و کاخ سبزنشین خود در «شام»، زبان به ملامت مردم مومن و چهره های اصولگرا گشوده و حمایت آنان از دولت احمدی نژاد را با این استدلال کودکانه زیر سؤال می برند که چرا علی رغم حضور این جریان انحرافی در کنار رئیس جمهور، از آقای احمدی نژاد حمایت کرده بودید؟! فلان نماینده مجلس رگ گردن به عصبانیت یا در تظاهر به عصبانیت سیخ می کند و فریاد برمی آورد «کسانی که برای احمدی نژاد از سر و کول هم بالا می رفتند، امروزه منتقد شده اند»! آن دیگری که در حمایت از فتنه آمریکایی- اسرائیلی 88 همه حیثیت خود را یکجا به قمار آورده و باخته است به زعم خود، هشدار می دهد که «چرا به توصیه های ناقدان - بخوانید سران فتنه- توجهی نکردید و آن هشداردهندگان را از میدان به در کردید که اکنون شاهد حضور و فعالیت جریان انحرافی باشید»؟!و ....


ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ۱٠:۳٧ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٤/۱۳   |    نظرات []   |    لینک ثابت

به گزارش رهوا از سرویس بین الملل شبکه ایران  و به نقل از پایگاه خبری آمریکایی"رنس"، سندی از یکی از پرونده‌های مربوط به اف‌بی‌آی کشف شده است که نشان می‌دهد برخلاف ادعاها درخصوص کشته‌شدن 6 میلیون یهودی توسط نازی‌ها در جریان جنگ دوم جهانی، کلاً 2 میلیون یهودی در مناطق تحت اشغال رژیم آلمان نازی طی این زمان حضور داشته‌اند.

در این سند، "دکتر هلر" یهودی برجسته و رییس "سازمان صهیونیست آمریکا" (Zionist Organization of America) در سال 1964 که از مهمترین سازمان‌های تحت لوای آژانس بین‌المللی یهود بود، تعداد یهودیان موجود در مناطق تحت اشغال نازی‌ها را 2 میلیون نفر دانسته و هشدار داده است که ادامه حکومت نازی‌ها بر این مناطق می‌تواند برای یهودیان خطرناک باشد.

پایگاه خبری رنس در ادامه، این سوال را از صهیونیست‌ها مطرح کرده است که چگونه ممکن است 6 میلیون یهودی توسط نازی‌ها کشته شده باشند، در حالی که تنها 2 میلیون یهودی در مناطق تحت کنترل آنها حضور داشته است؟
گفتنی است بسیاری از کارشناسان و پژوهشگران تاریخی بر این باورند که در زمان مزبور، تعداد یهودیان حاضر در اروپا از 2 میلیون نفر نیز بیسار کمتر بوده و به چند صد هزار تن محدود می‌شده است.
با این اوصاف اگر چه این سند از نظر آمار یهودیان چندان دقیق نیست اما ثابت می‌کند که کشتار 6 میلیون یهودی تنها یک افسانه است و کشتار مردم توسط نازی‌ها نیز چیزی نبوده که به دین و مذهبی خاص ارتباط داشته باشد.نویسنده : - ساعت ۱٠:٥٤ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٤/۱۳   |    نظرات []   |    لینک ثابت

به‌دستوردادگاه قبیله‌ای در شهر مروالا در پاکستان یک دختر 18 ساله پاکستانی مورد تجاوزگروهی قرار گرفت.طبق گزارشهای منتشر شده برادر 11 ساله این دخترکه نوجوانی از قبیله گوجار میباشد با دختری از قبله ماسوتی که از لحاظ اجتماعی بالاتر ازقبیله او بود رابطه برقرار کرده و مردم شهر ، آنان را در حال قدم زدن درشهر مشاهده کرده بودند...

دادگاهقبیله‌ای وابسته به قبیله ماسوتی برای انتقام از این کار نوجوان، طبق قواعد عرفیحاکم در پاکستان دستور داد که باید خواهر آن پسر ۱۱ ساله در میان عموم مردم شهر و حضور پدر آن دختر مورد تجاوز گروهی مردان قبیله قرار گیرد تا به این طریق اعتبار و شرف خود را در جامعه برگردانند.در این تجاوز ۴ مرد به انتخاب دادگاه شرکت کرده بودند و در حالی که دختر و پدر با گریه از آنان درخواست بخشش می‌کردند با حضور بیش از 1000نفر از مردم شهر و جلوی دیدگان پدر به دختر ۱۸ ساله تجاوز شد.

این شیوه طبق عرف برخی قبایل پاکستان، حق عرفی و قانونی افراد برای ستاندن شرف و حیثیت خود در جامعه است. طبق گزارش سازمان حقوق بشر سالیانه ده‌ها جرم اینچنینی درجامعه پاکستان اعمال می‌شود که دولت و نیروهای امنیتی با وجود اطلاع قبلی در صدد منع اعمال آنها نیستند.

http://www.shahrwand.com/News.aspx?id=54نویسنده : - ساعت ٤:٥۳ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٤/٧   |    نظرات []   |    لینک ثابت

چشم چرانی هوس حسرت خوشگل دختر جنس مخالف حشر

چه اشکالی دارد که انسان به چهره جنس مخالف، نگاه کند و لذت ببرد؟            
جواب: دیدن هر چیز به ظاهر زیبا برای ما خوشایند و سودمند نیست مثلا نگاه مستقیم به خورشید با آن همه روشنایی و زیبایی نه تنها سودی ندارد بلکه باعث کوری یا ضعف بینایی می شود.

نگاه به حسن جمال جنس مخالف هم ضررهایی دارد که به طور خلاصه اشاره می کنم:
می بینی، می خواهی، به وصالش نمی رسی، دچار افسردگی می شوی...


ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ٤:۳۱ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٤/٧   |    نظرات []   |    لینک ثابت

جوان خیلی آرام و متین به مرد نزدیک شد و با لحنی مودبانه گفت: ببخشید آقا! من می‌تونم یه کم به خانوم شما نگاه کنم و لذت ببرم؟

مرد که اصلا توقع چنین حرفی را نداشت و حسابی جا خورده بود، مثل آتشفشان از جا در رفت و میان بازار و جمعیت، یقه جوان را گرفت و عصبانی، طوری که رگ گردنش بیرون زده بود، او را به دیوار کوفت و فریاد زد.مردیکه عوضی، مگه خودت ناموس نداری... خجالت نمی‌کشی؟

جوان امّا، خیلی آرام، بدون اینکه از رفتار و فحش‌های مرد عصبی شود و واکنشی نشان دهد، همان طور مودبانه و متین ادامه داد.

خیلی عذر می‌خوام، فکر نمی‌کردم این همه عصبی و غیرتی شین، دیدم همه بازار دارن بدون اجازه نگاه می‌کنن و لذت می‌برن، من گفتم حداقل از شما اجازه بگیرم که نامردی نکرده باشم... حالا هم یقمو ول کنین، از خیرش گذشتم.

مرد خشکش زد... همانطور که یقه جوان را گرفته بود، آب دهانش را قورت داد و زیر چشمی زنش را برانداز کرد...نویسنده : - ساعت ۱:٠٤ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٤/٤   |    نظرات []   |    لینک ثابت

موسیقی رپ

RAP: فرهنگی که خصوصاً به جوانان سیاه و اقشار تحتانی در جوامع غرب تعلق دارد، از آمریکا سرچشمه گرفته و شورشگران سراسر جهان را تحت تاثیر قرار داده است موسیقی RAP از تکامل اشکال دیگری از موسیقی سیاهان در محله های فقیرنشین برانکس نیویورک و تا حدودی هارلم شکل گرفته است.

این محلات، نقطه تمرکز گروههائی از سیاهان است که سالها پیش تحت شرایط فلاکت بار اقتصادی مجبور به مهاجرت از ایالات جنوبی به شهرهای بزرگ نظیر نیویورک شدند.اواخر دهه 1960، وقتی که آمریکا زیر ضربه مبارزات انقلابی در کشورهای تحت سلطه اش، خصوصاً ویتنام، قرار داشت و انقلاب چین نیز بر شورشگران و انقلابیون در ایالات متحده تاثیر نهاده بود.


ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ٤:۱٩ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٤/٢   |    نظرات []   |    لینک ثابت

پس از خاموش شدن شعله های فتنه 88 پرژه های تخریبی علیه دولت عدالت محور ( یکی پس از دیگری ) اجرا شد . که میتوان آشکا رادید که توسط دستهای پنهان به سمت و سویی خاص و هدفمند هدایت می شد . 

 بی کفایتی - همکاران غیر متخصص - نا کار امدی برنامه ها - حیف و میل بیت المال - اطرافیان مسئله دار - تخلفات مالی اطرافیان دولت - تقدس گرایی - پنهان شدن پشت نام امام زمان - تاثیر پذیری احمدی نژاد از اطرافیان (مشایی) - ارتباط اطرافیان با افراد مشکوک - ارتباط با رمالها و جن گیر ها -  و به ناگاه رواج واژه جریان انحرافی به اطرافیان

 احمدی نژاد .نمی دانم این واژه توسط دوستان انقلاب رواج یافت و پس از ان مورد استفاده دشمنان قرار گرفت . یا دشمنان ابتدا از این واژه استفاده کرد ند و سپس دوستان انقلاب در اثر کثرت تبلیغات و فراوانی بکارگیری این واژه به ان گرایش پیدا کردند .


ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ۱٢:۱٥ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٤/٢   |    نظرات []   |    لینک ثابت

در چنین روزهایی در سال 84 احمدی نژاد گفت : من وارد محدوده ی ممنوعه شدم
دوباره این موضوع رو در سال 88 در فیلم انتخاباتیش تکرار کرد....

"اگر با آمدن خورشــید بیدار شویم ؛ ‌نمازمــان
قضاســت"شخصی که مورد حمایت و عنایت شخصیتهای بزرگ و شاخص جهان اسلام مثل امام خامنه ای و سید حسن نصر الله است و در مقابل مورد نفرت آمریکا، صهیونیستها و غربیان است  او را خطرناک می دانند ...

اما امروز می بینیم افرادی خود را مدافع گروه اول می دانند اما سخنان گروه دوم را که ضد احمدی نژاد ، است . تکرار می کنند .کم کم به عمق حرف احمدی نژاد و عکس فوق پی می بریم!!!

کلیپ کوتاه از اتحاد داخل و خارج ضد شخصی که وارد محدوده ی ممنوعه شد .

دانلود فرمت 3gp با حجم 1.5 مگابایت
دانلود فرمت avi با حجم 4.5 مگابایتنویسنده : - ساعت ۱٢:٠٩ ‎ق.ظ روز ۱۳٩٠/٤/٢   |    نظرات []   |    لینک ثابت

 آیا دوستی دختر و پسر در زندگی آینده آن ها تأثیر خواهد گذاشت؟

جواب این پرسش بی تردید مثبت است ، اما تأثیر آن در افراد متفاوت است و بستگی به محیطی که زندگی می کند ، خانواده ، نوع رابطه و... دارد .
دختران و پسرانی که به طریق غیر مشروع با فردی از جنس مخالف، رابطه دوستانه برقرار می‌کنند، ممکن است از جهات مختلف، آسیب ببینند. آسیب‌ها هرچند متوجه دختر و پسر است، اما دامنه و شدت آن درباره دختران بیش‌تر است.
آسیب‌ها عبارتند:

1ـ آسیب روانی: گاهی دختری به پسری علاقه‌مند شده و حتی خود را در اختیار وی قرار می دهد، پس از بی‌وفایی پسر و ترک وی، به شدت دچار سرخوردگی گردیده و گاهی تا مرز افسردگی و بیماری‌های شدید روانی بیش می‌رود. نیز اعتماد چنین شخصی از جنس مخالف به خاطر بی وفایی های که در نتیجه آن ارتباط دیده ، سلب خواهد شد و در زندگی آینده نمی تواند متعادل باشد.

 


ادامه مطلب

نویسنده : - ساعت ۱۱:٥٢ ‎ب.ظ روز ۱۳٩٠/٤/۱   |    نظرات []   |    لینک ثابت

Powered By Persianblog.ir - Designed By Payam